Kontaktní informace provozovatele


Server http://www.ExCars.cz slouží k uveřejňování, správě a údržbě auto/moto inzerce. Kontaktní informace zadávané do systému slouží pouze pro vnitřní potřeby serveru ExCars.cz jako je:
  • Kontaktní informace slouží pouze pro kontakt s prodejcem, je-li inzerát odstraněn, jsou odstraněny i kontaktní informace. Server ExCars neuchovává kontaktní informace jednotlivých inzerentů, po skončení inzerce.
  • Kontaktní informace firem využívající služby serveru ExCars.cz jsou uchovávány po celou dobu poskytování služeb. Informace slouží jak k zobrazení informací o prodejci, tak pro interní využití serveru ExCars.cz. Uchovávají se nadále fakturační údaje jednotlivých firem z důvodu fakturace za služby.

Provozovatel

Provozovatel serveru je Pavel Mojko (Fyzická osoba). Není plátce DPH.
IČO 74719017

Importy inzerce

Automatické importy ze systémů TEAS a TipCARS. Pokud využíváte evidenční systém vozidel od společnosti TEAS nebo inzerujete na serveru TipCARS.cz, máte možnost i bezplatné inzerce na našem serveru. Pro více informací nás kontaktujte. Pokud inzerujete na serveru TipCARS.cz stačí v administraci přidat server ExCars.cz mezi povolené weby.

Využíváte-li jiný systém je i pro vás možnost inzerovat na serveru ExCars.cz. Pro více informací nás kontaktujte.

Náš team

Správa serveru
Pavel Mojko

Technické informace, exporty, importy, řešení technických záležitostí.


mail: excars@excars.cz
Audi Klub | TipCARS | Prodej motorek a náhradních dílů
© 2010-2018 ExCars.cz | powered by Nestos